Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.

Obchody 20-lecia Programu Erasmus+ na UMB

12.05.2024 15:07
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy całą społeczność UMB do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych z okazji 20-lecia dołączenia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku do Programu Erasmus+.

Wydarzenia kierowane są do całej społeczności Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (studenci, doktoranci, pracownicy).

Plan wydarzeń:

• 03 czerwca 2024 r. godz. 14:30-16:00 - Międzynarodowe targi i degustacje potraw
    • 05 czerwca 2024 r. godz. 9:00-11:00 - Warsztaty międzykulturowe - co nas łączy, a co nas dzieli z przedstawicielami innych kultur? (w języku angielskim)
    • 06 czerwca 2024 r. godz. 11:00-15:00 - Wycieczka do Supraśla z anglojęzycznym przewodnikiem z zapewnionym lunchem.

Udział w wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny.

Rejestracja trwa do 25 maja 2024 r. pod linkiem: https://forms.office.com/e/QrbULc65ZC

Ilość miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń.

Można rejestrować się na poszczególne wydarzenia, nie ma konieczności rejestracji na wszystkie.

Wydarzenia te będą odbywać się równolegle z organizowanym przez Biuro Programu Erasmus+ wydarzeniem: 1st MUB International Staff Week. A zatem będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z reprezentantami innych europejskich uczelni.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy również do wzięcia udziału w niektórych wydarzeniach powiązanych z 1st MUB International Staff Week, w następujących segmentach:

3 czerwca 2024 r. godz. 10:00 – Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia

3 czerwca 2024 r. godz. 11:15 – Prezentacje uczelni zagranicznych

4 czerwca 2024 r. godz. 10:00 - Wykład Dziekan Wydziału Lekarskiego prof. dr hab. Iriny Kowalskiej - The beginnings of the Erasmus+ Programme at the Medical University of Bialystok

4 czerwca 2024 r. godz. 10:30 - Wykład Prorektora ds. Nauki i Rozwoju, prof. dr hab. Marcina Moniuszko - The role of medical universities in the development of consortiums of universities with particular emphasis on European Universities

W załączeniu znajduje się pełny plan wydarzenia 1st MUB International Staff Week.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Programu Erasmus+:

e-mail: erasmus@umb.edu.pl

nr telefonu: 85 686 53 37

Dofinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności