Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
  • Aktualności

Gabriela Kuliś zajęła II miejsce na konferencji Trudni Pacjenci Internistyczni-Skuteczność i Bezpieczeństwo Farmakoterapii”

06.05.2024 12:21
    Autor: Administrator UMB
    Gabriela Kuliś, studentka V roku kierunku lekarskiego UMB, działająca w Studenckim Kole Naukowym przy II Klinice Nefrologii, Hipertensjologii i Chorób Wewnętrznych z Ośrodkiem Dializ, zajęła II miejsce na IX Ogólnopolskiej Konferencji „Trudni Pacjenci Internistyczni-Skuteczność i Bezpieczeństwo Farmakoterapii”, prezentując pracę zatytułowaną „Zespół uzależnienia od alkoholu jako przyczyna wielochorobowości”.
    Konferencja organizowana przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi, odbyła się 20 kwietnia bieżącego roku. W wydarzeniu udział wzięli studenci uczelni medycznych z całej Polski.
    Opiekunem SKN jest prof. dr hab. Tomasz Hryszko.
    Gratulujemy!