Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.

VI Medykaliowy Przejazd po Zdrowie Medykalia 2024 - 24 maja 2024

02.05.2024 20:09
    Autor: Administrator UMB

Szanowni Państwo,
    Członkowie Wspólnoty Akademickiej UMB

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 24 maja 2024r. (piątek) na przejazd rowerowy przez centrum Białegostoku.
    Przejazd ma charakter "pokojowy" :). Pojedziemy aby promować zdrowy styl życia .... naszą społeczność i oczywiście Medykalia.
    W tym roku nasz Peleton prowadzić będą członkowie Innowacyjnego Kosmetologa i Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji.  W tym roku obchodzimy bowiem odpowiednio 10-tą i 5-tą rocznice założenia tych organizacji.
    Peleton przejedzie ulicami:
    Start Dziedziniec Pałacu Branickich, plac Jana Pawła II, Legionowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Jerzego Waszyngtona, Żelazna, Michała Wołodyjowskiego, 11 Listopada, Zwierzyniecka, Świętego Pio, Adama Mickiewicza, Dziedziniec Pałacu Branickich.
    Mile widziane są stroje medyczne lub inne charakterystyczne dla naszej społeczności.

Zbiórka na Dziedzińcu Pałacu Branickich o godz. 10:30.
    Starujemy o godz. 11:00.
    Godziny rektorskie od godz. 10:00

Zachęcamy wszystkie grupy wspólnoty akademickiej do udziału w tej imprezie.
    Przypominamy o zabraniu ze sobą roweru i dobrego humoru !!!

REGULAMIN PRZEJAZDU

Mapa przejazdu VI Medykaliowy Przejazd po Zdrowie