Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.

Wyniki losowania CDD

13.05.2024 12:49
    Autor: Administrator UMB
    Z przyjemnością prezentujemy osoby, które w wyniku losowania otrzymały vouchery o wartości 1500 zł na pokrycie kosztów udziału w wybranym indywidualnie szkoleniu lub innym wydarzeniu dotyczącym bezpośrednio kompetencji dydaktycznych.
    Vouchery zostały wylosowane spośród 42 uczestników, którzy spełnili warunek uczestnictwa, biorąc udział w co najmniej 3 z 5 spotkań na szkoleniu dotyczącym sztucznej inteligencji i innych nowych funkcji na platformie Blackboard. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
    Losowanie voucherów odbyło się 13 maja 2024 r. podczas transmisji online w aplikacji MS Teams, do której zostali zaproszeni wszyscy zainteresowani.
    Szczegóły dotyczące wykorzystania voucherów szkoleniowych zostały przesłane mailem do osób z listy zwycięzców.
    Lista osób:
    • dr hab. Izabela Bialuk
    • dr Zofia Dzięcioł-Anikiej
    • dr Iwona Jarocka
    • mgr Adam Kopciewski
    • dr Karolina Lisowska
    • dr hab. Beata Modzelewska
    • dr hab. Barbara Polityńska-Lewko
    • dr hab. Anna Puścion–Jakubik
    • dr Marlena Waszkiewicz-Stojda
    • dr Ewa Żebrowska
    Organizatorem szkolenia było Centrum Doskonałości Dydaktycznej. Środki przyznane na ten cel pochodzą z funduszu szkoleniowego dostępnego w ramach CDD.
    Wykonawca szkoleń: PCG Academia sp. z o.o.