Składanie wniosków na konkurs „Teaming for Excellence” - SZKOLENIE

21.10.2024 10:59
    Autor: Dział Rozwoju i Ewaluacji

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie na temat składania wniosków w ramach konkursu „Teaming for Excellence”

3 grudnia 2024 roku zostanie otwarty ostatni konkurs „Teaming for Excellence” (obszar Widening) w ramach programu Horyzont Europa! To niepowtarzalna okazja, by pozyskać środki na utworzenie własnego Centrum Doskonałości – ośrodka, który stanie się wzorem innowacyjnych badań oraz nowoczesnej organizacji działalności naukowej i zarządzania nauką.

Projekt Teaming for Excellence nie wymaga rozbudowanego konsorcjum, oferuje wyjątkowo wysoki budżet (do 15 mln euro), a współfinansowanie krajowe zostało zaplanowane w formie niezawodnego systemu, który wspiera realizację projektu.

Konkurs składa się z dwóch etapów, ale do drugiego etapu zakwalifikują się wyłącznie projekty, które już na pierwszym etapie wykażą się doskonałym przygotowaniem i wysokim poziomem wniosku. W związku z tym, Krajowy Punkt Kontaktowy, oprócz innych form wsparcia, organizuje dla Państwa specjalny cykl wydarzeń przygotowujących do opracowania wniosku:

1. 19 listopada 2024 – Dzień Informacyjny dot. tematu konkursowego „Teaming for Excellence” (wydarzenie stacjonarne). Link do REJESTRACJI.
    2. 18 listopada 2024 (link do wydarzenia,) i 20 listopada 2024 (link do wydarzenia) – Warsztaty z pisania wniosku projektowego „Teaming for Excellence”, etap 1 (wydarzenie stacjonarne).
    3. 10 grudnia 2024 – Webinarium „Teaming for Excellence (etap 1): przekrojowe elementy wniosku. Dyskusja ogólna. Konsultacje” (online, MS Teams).

Na każde wydarzenie obowiązuje osobna rejestracja.

Zapraszamy Państwa do rejestracji udziału w Dniu Informacyjnym dot. tematu konkursowego „Teaming for Excellence” w ramach programu Horyzont Europa, który odbędzie się 19 listopada 2024 r. w godzinach 10:00 – 16:00 w siedzibie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Sala 3.03, ul. Chmielna 69, Warszawa.