Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Warsztat w zakresie efektywnej komunikacji ze studentami/studentkami i w zespole dydaktycznym.
  • Ostatnia zmiana 04.03.2024 przez Dział Projektów Pomocowych

Warsztat w zakresie efektywnej komunikacji ze studentami/studentkami i w zespole dydaktycznym będzie prowadzony w 3. edycjach: 2024/25,2025/26, 2026/27. W każdej edycji zostaną utworzone 3 grupy uczestników/czek. Każda z grup będzie liczyła do 11 osób.

Czas trwania warsztatu: 24 godziny dydaktyczne.

Warsztat zostanie przeprowadzony w formie stacjonarnej, w sali szkoleniowej UMB.

Każdy/a uczestnik/uczestniczka otrzyma materiały dydaktyczne oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Przykładowe zagadnienia realizowane w ramach warsztatu:

• konstruktywna dyskusja,
    • no-fault w nauczaniu,
    • udzielanie informacji zwrotnej,
    • debriefing,
    • komunikacja międzypokoleniowa/ komunikacja z pokoleniem Z,
    • komunikacja w zespole dydaktycznym,
    • etykieta/netykieta.

Informacje dotyczące zasad rekrutacji oraz warunków udziału w szkoleniu zostaną określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.