Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. WRZESIEŃ.
  • Ostatnia zmiana 26.09.2018 przez Administrator UMB

WRZESIEŃ

• 27 września 2018 r. – WF – Rada Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej zmiana składu  Wydziałowego Zespołu  ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia, Raport Końcowy Wydziałowej Komisji ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia z przeglądu jakości kształcenia w roku akademickim 2017/2018)

• 27 września 2018 r. – Senat UMB (Zmiany w Regulaminie w sprawie zasad, trybu i kryteriów kwalifikacyjnych przyznawania nagród Rektora nauczycielom akademickim   Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, wprowadzenie zmian do Statutu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, stanowiącego załącznik do Uchwały nr 123/2016 z dnia 8.11.2016, Uchwała w sprawie przyjęcia ankiety oceny pracowników naukowych, naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych na potrzeby ustalenia  pracowników UMB prowadzących działalność naukową w latach 2017-2018 w aspekcie zaliczenia do „liczby N” )