• Aktualności.
  • Ostatnia zmiana 23.09.2024 przez CSM

Zawody z Symulacji Medycznej

Centrum Symulacji Medycznej ogłasza nabór do Drużyn Symulacji Medycznej. Nasze ogłoszenie kierujemy do studentów kierunku Lekarskiego, Pielęgniarstwa oraz Ratownictwa Medycznego! Jeśli jesteś chętny aby nauczyć się więcej, lubisz pracę w zespole oraz wyzwania to jesteś człowiekiem, którego szukamy.

Zgłoszenia chętnych będziemy zbierać od 1 do 30 października. W listopadzie zaprosimy Was na kilka spotkań, sprawdzimy jak radzicie sobie z podstawowymi zadaniami, pracą w zespole i działaniem pod stresem.

Drużyny, które powstaną zostaną przygotowane oraz wysłane na Ogólnopolskie Zawody z Symulacji Medycznej oraz Ogólnopolskie Zawody z Ratownictwa Medycznego.

Zgłoszenia zbieramy pod adresem mailowym: csm@umb.edu.pl

Gwarantujemy dobrą zabawę wink

Mentoring (ogłoszenie dla Mentorów)

Centrum Symulacji Medycznej funkcjonuje już od 2017 roku, w ramach projektu unijnego prowadziliśmy program Mentoringu. Po zakończeniu projektu program wciąż żyje i potrzebuje świeżej krwi! W związku z tym prowadzimy nabór na stanowisko Mentora.

Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należała pomoc studentom (sztuk 2-3) w ukierunkowaniu ścieżki specjalizacji, wsparcie w rozwoju zawodowym oraz dzielenie się cennym doświadczeniem zawodowym jak również życiowym! Pomoc w wyborach dotyczących aktywności zawodowej oraz naukowej.

Każdemu z ochotników poświęcisz 10 godzin swojego czasu.

Wesprzyj razem z nami naszych studentów!

Zgłoszenia zbieramy pod adresem csm@umb.edu.pl do 31 października.

Rekrutacja studentów do MENTORINGU

Zapraszamy studentów VI roku kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku do projektu MENTORING.

Udział w programie jest bezpłatny!

Co możesz zyskać w ramach projektu?

- przybliżenie specyfiki pracy lekarza,

- weryfikacja własnych wyobrażeń na temat planowanej ścieżki kariery zawodowej,

- weryfikację celów zawodowych w oparciu o zdobytą wiedzę,

- nawiązanie kontaktów zawodowych,

- rozwój osobisty,

- wzrost umiejętności interpersonalnych,,

- wymianę poglądów, doświadczeń.

Nie ma głupich pytań! Chociaż wiemy, że potraficie!

Kryteria rekrutacji:

· średnia ocen uzyskanych z dotychczasowego przebiegu studiów

· aktywna działalność w studenckich kołach naukowych

· aktywny udział w konferencjach

· prace opublikowane w czasopismach naukowych

Zgłoszenia chętnych będziemy zbierać od 1 do 30 października 2024 roku. Prosimy o wysyłanie formularzy na naszego maila: csm@umb.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy:

Formularz zgłoszeniowy mentoring - studenci