Do 10 lipca można rejestrować się na studia I stopnia i jednolite magisterskie na UMB

07.07.2024 09:35

Przypominamy, że rejestracja elektroniczna na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie trwa do 10 lipca. Oznacza to, że do 10 lipca można zakładać konta w Internetowej Rekrutacji Kandydatów oraz dokonywać opłaty rekrutacyjnej.

Kierunki oferowane przez naszą Uczelnię:

Polecamy zapoznać się z ofertą kierunku Zdrowie Publiczne i Epidemiologia na UMB o nowej formule 75% online.

Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

• Szeroki zakres wiedzy i umiejętności: Absolwenci kierunku Zdrowie Publiczne i Epidemiologia posiadają wiedzę z zakresu zdrowia publicznego, epidemiologii, promocji zdrowia, ochrony środowiska, zarządzania i ekonomiki zdrowia.
    • Możliwość pracy w różnych sektorach: Łatwość w znalezieniu zatrudnienia w wielu różnych sektorach, m.in. w administracji publicznej, służbach sanitarno-epidemiologicznych, organizacjach pozarządowych, placówkach ochrony zdrowia i firmach prywatnych.
    • Międzynarodowa akredytacja APHEA: Kierunek Zdrowie Publiczne i Epidemiologia na UMB posiada międzynarodową akredytację APHEA, co oznacza, że spełnia wysokie standardy nauczania i jest uznawany na całym świecie.
    • Bezpłatne studia stacjonarne online: UMB jest jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje bezpłatne studia stacjonarne online na tym kierunku.