International Cooking Day - 8 maja 2019

25.04.2019 16:28

Serdecznie zapraszamy na International Cooking Day czyli Międzynarodowe Warsztaty Kulinarne organizowane dla społeczności Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w ramach Festiwalu Kultury Studenckiej Medykalia 2019.

Poszukujemy 6 grup po 6 osób w drużynie, które podczas naszego  gotowania przygotują dania z kuchni międzynarodowej. Dania są niespodzianką.

Nad kulinarnymi zadaniami będzie czuwał profesjonalny kucharz, który będzie wspomagał uczestników wiedzą.

Rejestracja się zakończyła. Drużyny otrzymayły maile informujące.

Podczas całej imprezy będzie można podglądać i dopingować uczestników zabawy a także spróbować zupy pho oraz babki ziemniaczanej.

Zapraszamy do miłej zabawy w międzynarodowym gronie!

Miejsce: III piętro Wydziału Nauk o Zdrowiu, ul. Szpitalna 37

Warsztaty organizują:

• Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
    • Samorząd Studentów UMB
    • Zakład Biotechnologii Żywności
    • SKN przy Zakładzie Biotechnologii Żywności
    • SKN Dietetyk

The program is co-financed from the European Social Fund under the Operational Program Knowledge Education Development, non-competitive project entitled Raising the competences of the academic staff and the institution’s potential in accepting people from abroad - Welcome to Poland implemented as part of the Activity specified in the application for co-financing of the project No. POWR.03.03.00-00-PN14 / 18.