Sukces studentów Dietetyki na Warszawskich Dniach Nauki

06.06.2024 14:17

Już za nami Międzynarodowa Konferencja Studentów i Doktorantów "Warszawskie Dni Nauki", która odbyła się w dniach 25-26 maja 2024 r. w Auli A Centrum Dydaktycznego WUM.

Nagrodę za najlepsze wystąpienie wśród Studentów podczas sesji Dietetyka otrzymali członkowie Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Biotechnologii Żywności UMB. Wyróżnienie to trafiło do: Małgorzaty Kuczyńskiej, Martyny Zambrzyckiej, Moniki Sejbuk, Anny Zinkow, Nikoli Ozóg, Moniki Szyłak oraz opiekunów koła: dr Iwony Mirończuk-Chodakowskiej i prof. dr. hab. Anny Witkowskiej.

Wydarzenie dedykowane było studentom i doktorantom reprezentującym kierunki studiów: dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne oraz doktorantom wydziałów nauk o zdrowiu.

Podczas konferencji uczestnicy mieli okazję posłuchać prelekcji ekspertów z różnych dziedzin nauki, wziąć udział w sesjach pytań i odpowiedzi, a także zaprezentować swoje własne doniesienia naukowe i zapoznać się z najnowszymi trendami w badaniach naukowych.