Zaproszenie na Kynurenergic Medications: End of the Therapeutic Vacuum in Psychiatry and Beyond?

11.06.2024 10:48

Klinika Psychiatrii UMB w Białymstoku oraz Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego serdecznie zapraszają na spotkanie naukowe w dniu 8 oraz 9 lipca 2024 r. o godz. 12:00-13:30, w sali wykładowej Kliniki Psychiatrii UMB przy ul. Wołodyjowskiego 2 w Białymstoku.

Program obu spotkań:

• Część 1 (8 lipca 2024 r.) 12:00-13:30

Przywitanie uczestników - Prof. Napoleon Waszkiewicz

"Kynurenergic Medications: End of the “Therapeutic Vacuum” in Psychiatry and Beyond? -Part 1”-Prof. Maju Mathew Koola (Department of Mental Health, Tuscaloosa Veterans Affairs Health Care System, Alabama, USA)

• Część 2 (9 lipca 2024 r.) 12:00-13:30

Przywitanie uczestników - Prof. Napoleon Waszkiewicz

"Kynurenergic Medications: End of the “Therapeutic Vacuum” in Psychiatry and Beyond? -Part 2”-Prof. Maju Mathew Koola (Department of Mental Health, Tuscaloosa Veterans Affairs Health Care System, Alabama, USA)