Konkurs na okładkę Kalendarza Akademickiego UMB 2024/2025

01.07.2024 11:00

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku ogłasza konkurs na projekt okładki kalendarza akademickiego na rok 2024/2025!

Zapraszamy studentów i doktorantów UMB do wzięcia udziału w konkursie.

Zadaniem uczestników jest:

• zaprojektowanie autorskiej okładki kalendarza akademickiego UMB na rok 2024/2025 w 2 wersjach językowych: w języku polskim i języku angielskim, format A5 pion (przód i tył).

W projekcie muszą być uwzględnione w dowolnym miejscu następujące elementy:

1. Wersja polska: logotyp Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w języku polskim, nazwa: Kalendarz akademicki 2024/2025,

2. Wersja angielska: logotyp Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w języku angielskim, nazwa: Academic Calendar 2024/2025.

Szczegóły wymagań dot. projektu są podane w regulaminie konkursu, pkt 3.

Termin nadsyłania prac

Prace konkursowe należy składać do 22 lipca 2024 roku, do godz. 14:00 na adres samorzad@umb.edu.pl, w tytule wiadomości pisząc: Zgłoszenie pracy do konkursu.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 750 złotych!

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym regulamin, formularz zgłoszeniowy i oświadczenie.