Spotkanie z dr Stanisławem Deją dotyczące oferty staży naukowych na UT South odbyło się na UMB

19.07.2024 06:02

10 lipca 2024 r. o godz. 10:30 w Centrum Futuri Uniwerystetu Medycznego w Białymstoku, przy ul. Waszyngtona 15B odbyło się spotkanie, na którym dr Stanisław Deja z UT Southwestern Medical Center, Dallas, Texas, USA zaprezentował ofertę staży naukowych we wspomnianym ośrodku.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Władz UMB: prof. dr hab. Adrian Chabowski – Prorektor ds. Kształcenia, prof. dr hab. Irina Kowalska – Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim, prof. dr hab. Wojciech Miltyk – Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, prof. dr hab. Katarzyna Socha – Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej oraz pracownicy naukowi i administracyjni.

Pan dr St. Deja przedstawił sposób zgłoszenia do programu stażowego, korzyści płynące z udziału w tym programie oraz wyjaśnił jakie warunki formalne trzeba spełnić, aby zrealizować wyjazd do USA. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się należy skorzystać z kodów QR zamieszczonych na slajdach w prezentacji.

Prezentacja dr Stanisława Deji z kodami QR