Ostatnie pożegnanie dr Włodzimierza Chrzanowskiego

Z głębokim żalem zawiadamiam, że w dniu 18 września br. zmarł

dr Włodzimierz Chrzanowski

wieloletni pracownik Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Włodzimierz Chrzanowski był absolwentem Wydziału Lekarskiego AM w Gdańsku, wieloletnim nauczycielem akademickim UMB, prezesem Oddziału podlaskiego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członkiem komisji bioetycznych UMB oraz OIL.

W Zmarłym żegnamy wspaniałego człowieka, lekarza oddanego swoim pacjentom, wychowawcę wielu pokoleń psychiatrów.

Wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinie i Bliskim

w imieniu wspólnoty akademickiej składa

Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Wystawienie ciała Dr Włodzimierza Chrzanowskiego odbędzie się w Domu Pogrzebowym J. Popławski, Plac Ks. A. Ołdziejewskiego 1 dnia 20.09.2024r. (piątek) od godz. 17:00.

Wyprowadzenie ciała z kaplicy dnia 21.09.2024r. o godz. 10:45. Nabożeństwo Żałobne odprawione zostanie w Kościele pow. Chrystusa Króla, Plac Ks. A. Ołdziejewskiego 1 dnia 21.09.2024r. o godz. 11:00, po czym nastąpi pochowanie ciała na cmentarzu Farnym (kw. 35).