13 października - Dzień Ratownictwa Medycznego

13.10.2024 00:22
    Szanowni Państwo,

Z okazji przypadającego 13 października Dnia Ratownictwa Medycznego składam wszystkim Pracownikom i Studentom tworzącym uczelniane środowisko Ratowniczek i Ratowników Medycznych serdeczne życzenia!

Proszę przyjąć życzenia wielu dalszych sukcesów w pracy zawodowej – naukowej, dydaktycznej, a ponadto wszelkiej pomyślności w życiu osobistym!

Wszystkim nauczycielom akademickim składam wyrazy uznania za zaangażowanie i udział w kształceniu oraz wychowaniu wielu pokoleń ludzi gotowych wykonywać trudny i odpowiedzialny zawód związany z niesieniem pomocy drugiemu człowiekowi.

Rektor Marcin Moniuszko wraz ze Wspólnotą Akademicką UMB.

Dzień ratownictwa medycznego. Karetka pogotowia na tle Pałacu Branickich w Białysmtoku. W prawym górnym rogu logotyp UMB.