Podlaskie Dni Endokrynologiczno–Diabetologiczne 18-19 października 2024

11.10.2024 07:17

Zapraszamy na Podlaskie Dni Endokrynologiczno–Diabetologiczne, które odbędą się w dniach 18-19 października 2024 r. w Borkach koło Supraśla. Wydarzenie, organizowane przez wybitnych ekspertów z dziedziny diabetologii i endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. To doskonała okazja do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń.

Agenda konferencji obejmuje liczne wykłady i sesje tematyczne, które poprowadzą uznani eksperci: prof. dr hab. n. med. Adam Krętowski, prof. dr hab. Irina Kowalska, dr hab. n. med Anna Popławska -Kita, prof. dr hab. Paweł Balsam, prof. dr hab. Maria Górska, prof. dr hab. Monika Karczewska-Kupczewska, prof. dr hab. Jolanta Małyszko, prof. dr hab. Piotr Myśliwiec, prof. dr hab. Małgorzata Szelachowska, prof. dr hab. Monika Zbucka-Krętowska, dr hab. Katarzyna Maliszewska, dr hab. Agnieszka Łebkowska, dr hab. Piotr Szumowski, dr n. med. Maria Kościuszko, dr Piotr Dudek, dr Iwona Patejuk-Mazurek, dr Ewa Stogowska, lek. Marcin Zaniuk.

W programie m.in.

• Wykłady na temat innowacyjnych terapii w endokrynologii i diabetologii
    • Sesje poświęcone otyłości i zaburzeniom hormonalnym
    • Dyskusje na temat nowych wyzwań w diagnostyce i leczeniu

Szczegółowy program oraz informacje rejestracyjne znajdą Państwo na stronie www.pded.com.pl.

Organizatorem merytorycznym konferencji jest Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Konferencja odbywa się pod patronatem naukowym Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Miejsce konferencji: Hotel Lipowy Most, Borki 29, 16-030 Supraśl.

Chcąc kontynuować cykl wydarzeń edukacyjnych regionu podlaskiego, które już na stałe wpisały się w naszą tradycję i zyskały uznanie środowiska medycznego jako ciekawe forum wymiany wzajemnych poglądów i doświadczeń mamy nadzieję, iż nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem – zapraszają na specjalnej stronie internetowej konferencji prof. Adam Krętowski, prof. Irina Kowalska i dr hab. Anna Popławska-Kita.

Napis Podlaskie Dnie Endokrynologiczno-Diabetologiczne